Tomasz Mirosławski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Zaspa +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola! ¿Cómo estás?
Znając hiszpański, można porozumiewać się z ludźmi w Hiszpanii, wielu innych krajach europejskich, a nawet całej Ameryce. Istnieje bardzo duża szansa, że w podróży czy codziennych zajęciach wpadniemy na kogoś hiszpańskojęzycznego. Chciałbyś zacząć porozumiewać się w tym nowym języku? Świetnie trafiłeś!

Uczę młodzież i dorosłych języka hiszpańskiego. Od podstaw (poziom A0) do średniozaawansowanego poziomu (B2). W nauce wykorzystuję przygotowane przeze mnie materiały.

Od czterech lat uczę hiszpańskiego. Pracowałem jako lektor języka hiszpańskiego w szkole językowej, prowadząc zajęcia dla dorosłych. Uczyłem w kilku grupach, ucząc indywidualnie czy w grupach zupełnie od podstaw albo kontynuując naukę już na bardziej zaawansowanym poziomie. W firmie marketingowej zajmowałem się konsultingiem z hiszpańskojęzycznymi klientami. Brałem udział w międzynarodowych wymianach uczniowskich we wschodniej części Półwyspu Iberyjskiego. Jako ratownik pomagałem w organizacji zabezpieczenia medycznego Światowych Dni Młodzieży w Panamie, gdzie pełniłem rolę tłumacza w czasie spotkań organizacyjnych służb ratowniczych tego wydarzenia. A po jego zakończeniu byłem jednym z prelegentów w czasie wykładu dla Panamskich studentów ratownictwa, gdzie opowiadałem o organizacji naszych działań i współpracy z panamskimi służbami. Prowadziłem przyspieszone kursy językowe przygotowujące grupy polskich ratowników do wyprawy do Panamy. 
Działam również w harcerstwie. Jako drużynowy, a obecnie koordynator HOPR, nabyłem doświadczenie metodyczne i dydaktyczne w pracy z dziećmi i młodzieżą. Teraz prowadzę szkolenia dla dorosłych i młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Ukończyłem liceum dwujęzyczne w sekcji polsko-hiszpańskiej, zdobywając Título de bachiller- podpisywany przez króla Hiszpanii certyfikat, zdobywany przed komisją polsko-hiszpańską, który potwierdza znajomość języka na poziomie C1. 

Aktualnie studiuję grafikę na Gdańskim ASP, a jako ratownik oraz instruktor organizuję i prowadzę kursy pierwszej pomocy. Osobiście uwielbiam podróżować w niestandardowy sposób np. na dłuższe trasy na longboardzie, autostopem. Poza tym lubię poznawać interesujące osoby, grać na gitarze i śpiewać. Jestem zafascynowany hiszpańską i latynoską kulturą, dlatego wiele moich doświadczeń, planów wyjazdowych czy marzeń jest związanych właśnie z hiszpańskojęzycznymi krajami. Staram się wykorzystywać wiele okazji do ciągłego sprawdzania i dalszego szlifowania moich umiejętności – jedną z ciekawszych było uczestnictwo w konkursie piosenki hiszpańskiej.
Ostatnie pół roku mieszkałem w Hiszpanii, będąc na wymianie studenckiej na uczelni artystycznej w Sevilli

Proponowana przeze mnie forma zajęć to spotkania online, w centrum miasta u ucznia (okolice Gdańska Wrzeszcza, Zaspy, Strzyża) lub w miejscu publicznym (Gdańsk Wrzeszcz – np. Galeria Metropolia, Manhattan).

Zajęcia trwają godzinę lub półtorej godziny.
Cena:
Godzina - 50 zł
Półtorej godziny - 80 zł.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

¡Adiós, hasta la vista!
Tomasz Mirosławski

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.